Co dělám • My work

Narodila jsem se v létě 1987 v Chlumci nad Cidlinou. Často jsme se stěhovali, a tak jsem až na prahu dospělosti zakotvila v Praze. Mám ekonomické vzdělání, ale odjakživa mě to táhlo k psaní a četbě.

První psací pero jsem si vyplakala mnohem dřív, než jsme ho ve škole vůbec potřebovali. Písmo si prohlížím i po technické stránce. Mám rekvalifikaci v oboru grafologie (2014) – tuto vědu považuji za umírající, nicméně stále zajímavou.

Po maturitě na ekonomickém lyceu (2006) jsem nastoupila do časopiseckého vydavatelství, kde jsem strávila devět let. Právě tam jsem se naučila vše o časopisech – od prvního písmenka až po distribuci.

Po rekvalifikaci v oboru správy webových stránek (2015) a po dvouleté epizodce v korporátu (nadnárodní mediální agentuře) jsem se v roce 2018 s chutí vrátila k tiskovinám. Na on-line jsem však nezanevřela, ráda tyto dvě oblasti kombinuji.

Věnuji se redakčním, editorským a produkčním pracím. Pomáhám lidem se vyjádřit – edituji články, rozhovory či diplomové práce. Ráda píši články na klíč nebo edituji populárně naučné texty odborníků, protože tak nakouknu do mnoha oborů.

Ve volných chvílích čtu. Baví mě příběhy zajímavých lidí, detektivky, psychologie, literatura faktu a knihy o druhé světové válce. Když si totiž člověk přečte, co někteří lidé prožili, začne si vážit toho, co má. Občas si také zahraji na baskytaru nebo si vyčistím hlavu na pěší túře.

Každého volna si moc vážím, protože ho není příliš. Když nepracuji, vlaji za našimi neposednými dvojčaty (*2021).

Klikněte a můžete začít psát. Voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia.

Vytvořte si webové stránky zdarma!